İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Olan Biten
  3. Bedük, ‘Push The Button’ ile yeni albüm heyecanını başlattı!

Bedük, ‘Push The Button’ ile yeni albüm heyecanını başlattı!

Dans müziğin ülkemizdeki en başarılı ve sevilen isimlerinden Bedük, yeni albüm heyecanını bugün yayımladığı 'Push The Button' şarkısıyla başlattı.

Bedük, ‘Push The Button’ ile yeni albüm heyecanını başlattı!

Dans müziğin ülkemizdeki en başarılı ve sevilen isimlerinden Bedük, yeni albüm heyecanını bugün yayımladığı ‘Push The Button’ şarkısıyla başlattı.

12 Haziran’da “Intergalactic” ismini verdiğini yeni albümünü dinleyicileriyle buluşturmaya hazırlanan Bedük, albümden ilk olarak ‘Push The Button’ şarkısını dijital platformlarda yayımladı.

İngilizce ve Türkçe 10 şarkının yer aldığı albümün tüm prodüksiyon sürecini de üstlenen Bedük, yeni albümü “Intergalactic” için “Albüm sanki 10 farklı sanatçının en iyi albümlerinden alınmış gibi, her parçanın tarzı, tavrı, söz dünyası ve bakış açısı birbirinden oldukça farklı. Bu dönem, yaratıcılığımın en yüksek noktasında hissediyorum kendimi ve bu yüzden müziğimi tek bir müzikal ve sanatsal dünyaya sıkıştırmak istemiyorum.Albümün tarzını soranlara “ Bedük Müziği “ diyorum. Her parça temelinde dans müziği, ama apayrı pencerelerden bakıyorlar. Albümden tam keyif almak için baştan sona dinlemenizi tavsiye ederim” yorumunu yapıyor.

Yorum Yap