İlginizi Çekebilir
Halam Geldi
  1. Ana Sayfa
  2. Kritik
  3. Dizi Dizi Dizilerim

Dizi Dizi Dizilerim

Dizi Dizi Dizilerim

İzlemekten sıkılmadığım, her hafta yeni bölümünü merakla beklediğim dizilerim var benim. Hem yerli hem de yabancı diziler arasında takip ettiğim dizileri paylaşayım istedim.:)

The Big Bang Theory
Sheldon Cooper derim başka da bir şey demem! Böylesine freak bir şahsiyet ne tanıdım, ne de televizyon ekranında gördüm, taa ki The Big Bang Theory yayın hayatına başlayana kadar. Sheldon ve kendisi gibi arıza üç arkadaşı ile karşı komşuları Penny’nin maceraları çok eğlenceli.

How I Met Your Mother
Son sezona girdik, artık Ted ile çocuklarının annesiyle nasıl ve nerede tanıştığını öğreneceğiz. Açıkçası diziyi onlar nasıl tanıştı öğrenmek için değil, Barney’nin maceraları için izliyorum.:)

Gossip Girl
Upper East Side’da neler oluyor? Her hafta bu sorunun cevabını öğrenmek için ekran başındayım. Favorim kesinlikle Chuck & Blair ikilisi. Dizinin müzikleri ve tasarım kıyafetleri de iddialı.

Vampire Diaries
Evet çok teenage; ancak daha adult versiyonu True Blood’a tercih ediyorum. True Blood’a sadece birkaç bölüm dayanabildim. Salvatore kardeşler ve Elena dışındaki yan hikayeler de kendi başına diziyi izleme nedeni.

Kavak Yelleri
Dawson’s Creek’in yerli versiyonu olarak başladı; ancak kısa bir süre sonra kendi hikayesine yöneldi. Dağhan Külegeç ayrıldı, geri geldi derken özellikle bu sezon müthiş bir ivme kazandı. Son 6-7 bölümdür bir sonraki bölüm hemen yayınlansın diye merakla bekliyorum.

Sex And The City
Sanırım 5 ya da 6. tekrarını izliyorum.:) Her akşam uyumadan önce 2 bölüm iyi geliyor.

Friends
Digitürk sağolsun uyku tutmayan gecelerde yardımıma koşuyor. Saat 01:00 civarı ComedyMax’te Friends zamanıdır. Kaçıncı tekrardayım bilmiyorum; ama her izleyişimde büyük bir keyif alıyorum.

Nikita
Yeni başladım izlemeye; ancak televizyondan izlemeye vaktim olmadığından internet üzerinden takipteyim. Hikayesi şimdilik sürükleyici gidiyor; bakalım ilerleyen bölümler nasıl olacak?

Şen Yuva
İzlediğim en eğlenceli yapımlardan biri. Altan Erkekli, Erdem Yener, Alper Kul ve Okan Çabalar’ı izlemek çok keyifli.

Skins
Yeni sezon için heyecan dorukta!

Yorum Yap