İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Olan Biten
  3. Maroon 5 konserinde +1’im olur musun?

Maroon 5 konserinde +1’im olur musun?

Hafta sonu aktivitelerimin en heyecan veren kısmını Coca Cola’nın Blogger’s Base’de düzenlediği “Maroon 5: 24 Hr Coke Session” tanıtımı olduğunu daha önceki yazımda belirtmiştim. Beni çok heyecanlandıran bu projenin ayrıntılı detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Yazının en altında ise Maroon 5’ı canlı canlı izlemek isteyenlerin ilgisini çokça çekeceğini bildiğim bir yarışmanın detayları var!!! 15 Nisan Maroon 5 konserinde “+1’im olmak ister misin” diyorum ve detaylarla sizi başbaşa bırakıyorum…

Maroon 5 24Hr Coke Session nedir?

Maroon 5 24Hr Coke Session 22 Mart’ta Coca-Cola sponsorluğunda Londra’da gerçekleşecek. Maroon 5 üyeleri kameralarla dolu bu stüdyoda dünya üzerindeki tüm hayranlarıyla yeni bir şarkı kaydedecekler.

Maroon 5 24Hr Coke Session’ın önemi nedir?

Maroon 5 24Hr Coke Session, Coca-Cola’nın müzik alanında şimdiye kadar üstlendiği en iddialı deney. Olabildiğince çok insanı hem bu deneyin bir parçası yapmak, hem de onları harika müzik yapmanın aşamaları hakkında bilgi sahibi etmek amacıyla yeni teknolojiler geliştirildi.

Maroon 5 24Hr Coke Session’ın bir diğer önemli yanı ise bu projenin aynı zamanda büyük bir sosyal sorumluluk projesi olması. Etkinlik sonunda yaratılan şarkının tüm geliri, dünyada temiz su, sağlık koruması ve hijyen eğitiminden yoksun insanlara yardım eden Global Water Challenge’a bağışlanacak.

Maroon 5 24Hr Coke Session’a nasıl ve nereden katılınabilir?

22 Mart’ta cokenmusic.com/maroon5 sayfasına giren herkes Maroon 5 24Hr Coke Session’ı canlı olarak izleyebilecek. Sayfa üzerinden grup üyelerinin stüdyo çalışmalarını izlemenin yanı sıra YouTube’a yüklenen videoları, Twitter’dan gelen soruları görebilecek ve Twitter hesaplarını kullanarak oy verebilecekler.

Maroon 5: 24 Hr Coke Session’a katılım Twitter üzerinden olacak. Coca-Cola’nın Twitter hesabına isterseniz soru yöneltin, isterseniz “Gitarlar daha mı sert olsaydı” ya da “Nakarat daha kısa olsa” diyerek şarkının bestelenmesine katkıda bulunun, isterseniz Maroon 5’ın ne yiyeceğine oy vererek Maroon 5 24Hr Coke Session’a katılın.

+1’im olur musun?

En heyecanlı kısma geldik!… 22 Mart Maroon 5 24Hr Coke Session’dan kısa bir süre sonra 15 Nisan’da Maroon 5’ı canlı canlı izleyeceğiz. Bu konsere aranızdan şanslı 1 kişi Zokyay Palace’ın +1’i olarak katılıp, Turkcell Kuruçeşme Arena’da oluşturulacak olan Blogger’s Lounge’da bizim misafirimiz olacak.

+1 olmak için ne yapmalı?

Yapmanız gereken tek şey “Maroon 5 ve Coca-Cola ürünü/logosu ile beraber aynı fotoğraf karesinde en yaratıcı şekilde yer almak ve ardından bu fotoğrafınızı mail subject’inde “Zeynep Okyay – (adınız soyadınız)” olacak şekilde 24hcokesession@gmail.com ‘a mail atmak.

Kafaları karıştırmamak için biraz daha açıklayıcı olalım: Maroon 5 ve Coca-Cola ürünü/logosu fotoğraf karesinde herhangi bir şekilde yer alabilir (poster, cd kapağı, bilgisayar monitöründe açık bir fotoğraf, vb.)

Son katılım: 25 Mart Pazartesi, 00:00

*** Sanmayın ki sürprizler bu kadarla sınırlı!

Maroon 5 24Hr Coke Session ile ilgili gelişmeleri takip etmek için: @Coke24HrMaroon5

Yorum Yap