İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Olan Biten
  3. Melis Danişmend’den “Ve Ev”e ilk ve son klip

Melis Danişmend’den “Ve Ev”e ilk ve son klip

Melis Danişmend, "Ve Ev" albümünün ilk ve son klibini 'Bazı Günler Unutulmaz' şarkısına çekti.

Melis Danişmend’den “Ve Ev”e ilk ve son klip

Melis Danişmend, “Ve Ev” albümünün ilk ve son klibini ‘Bazı Günler Unutulmaz’ şarkısına çekti.

2016 yılında yayınladığı “Ve Ev” albümündeki şarkılara klip çekmeyen Melis Danişmend, bu kararını geçtiğimiz günlerde bir dinleyicisinden gelen mesaj ile bozarak albümde yer alan ‘Bazı Günler Unutulmaz’ şarkısına Levent Sevi ile birlikte bir video klip çekti.

1962 yılında Heybeliada’da çekilen ve müzisyen Jak Esim’in ailesine ait olan çok özel görüntüler Bazı Günler Unutulmaz’ın hikayesini çok hisli bir noktaya taşırken, Melis Danişmend videonun ortaya çıkış hikayesini şöyle anlatıyor; “Aklımda eskilere ait bir plaj görüntüsü, naif insanlar vardı. Yönetmen arkadaşım Levent Sevi’ye bu fikrimden bahsettiğimde harika bir öneriyle geldi. Yıllardır Sefarad müziğini eşi Janet Hanım’la mükemmel şekilde yorumlayan Jak Esim’in babası Nesim Esim tarafından çekilmiş eski aile görüntüleri. Heybeliada, 1962… Jak Bey büyük bir incelikle videolarını kullanmamıza izin verdi. Levent’le oturduk, gözlerimiz dola dola kurgusunu yaptık. Eskilere aşık, eski zamanlara hayran bir insan olarak en sevdiğim kliplerimden biri oldu bu”.

Melis Danişmend, albümün ilk ve son video klibiyle ona veda etmek istediğini söylerken yeni şarkılar için hazırlıklara başladığının da müjdesini verdi.


Yorum Yap