1. Ana Sayfa
  2. Festival
  3. Red Bull Music Festival İstanbul kadrosu açıklandı

Red Bull Music Festival İstanbul kadrosu açıklandı

1-15 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Red Bull Music Festival İstanbul’un 5 konsept gecesinde yer alan isimler açıklandı.

Red Bull Music Festival İstanbul kadrosu açıklandı

1-15 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Red Bull Music Festival İstanbul’un 5 konsept gecesinde yer alan isimler açıklandı.

Dünyanın birçok şehrinde gerçekleşen ve bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan Red Bull Music Festival İstanbul; Ata Kak, Demdike Stare, Ceza, Linn da Quebrada, Afrodeutsche, Kode9, Laurel Halo’nun yer aldığı kadrosuyla müzikseverleri 1-15 Ekim tarihlerinde ağırlamaya hazırlanıyor.

5 farklı konsept geceye ev sahipliği yapacak olan Red Bull Music Festival İstanbul, 3 Ekim Perşembe akşamı “Alpha Beat Night”ta dans müziği ve rap’i kendi meşrebinde harmanlayan Ganalı müzisyen Ata Kak’ın yanı sıra Ammar 808 ve Undomondo’yu ağırlarken, 4 Ekim Cuma akşamı Deniz Müzesi’ndeki “Aposynthesis Night”ta ise Demdike Stare, Stellar OM Source, Lucrecia Dalt ve Akkor’a ev sahipliği yapacak.

Rap müzikseverlerin yoğun ilgi göstermesi beklenen “Kan Kardeşler Gecesi” ise İstanbul-Berlin arasında bir hiphop köprüsü kurmayı amaçlıyor ve Ceza, Kabus Kerim, Defkhan, Khontkar, Baneva, DJ Lil Zey ve DJ Big Poppa ile rapseverleri bir araya getiriyor.

11 Ekim Cuma akşamı Moda Sahnesi’nde gerçekleşecek olan “Ballroom Night”ta ise Linn da Quebrada, Lyzza, House of Ninja, Kübra Uzun, Cake Mosque, Dudakların Cengi ve Age Reform ile büyük ve bir o kadar renkli bir partiye hazır olun.

12 Ekim Cumartesi gecesi ise Volkswagen Arena, iki ayrı sahnede Laurel Hala, Kode9, Function, Overmono, Konx-om-Pax, Afrodeutsche, Shanti Celeste, Daha Rush, Y.Unan, Fluctuosa ve Golem’i ağırlayacak.

Festivale ev sahipliği yapacak olan Red Bull House of Music ise Akaretler 37-39 adresinde 15 gün boyunca radyo programları, söyleşiler, atölyeler ve karma bir fotoğraf sergisine yer verecek. 


Yorum Yap